Baner Cytrusy Baner Egzotyka
Sklep z roslinami wloskierosliny.pl

Belka Forum Cytrusy

FAQ  Szukaj  Rejestracja  Zaloguj

Forum Cytrusy i Egzotyka Strona Główna »  Pozostałe tematy » Off-topic - wolne rozmowy » Nasze hobby

Nasze hobby
Autor Wiadomość

Czarodziej
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-21, 11:31   

Sansei napisał/a:
O kurcze, ja bym chciał Twoje foto w plisowance :D
Ja też, ja też a jak wersja dwuczęściowa to toples poproszę :yahoo: coby sobie w zimowe wieczorki :sherlock: szczególnie jak dół biały to i pod nim najlepiej nic. :prosi:

ewica65 

Pomogła: 18 razy

Wysłany: 2013-03-21, 19:20   

Czarodziej, jesteś pewny, że chcesz oglądać moje "uszy jamnika"????
Na litość bosssską chłopaki jak wy wszyscy strasznie nisko upadliście!!!! Młode mięsko na wybiegu, a wam się zachciewa prawie pięćdziesiątki, w plisowance i w dodatku topless...
To jest przypadek dla psychiatry! Weźcie się ogarnijcie i rozejrzyjcie za czymś naprawdę wartym pogonienia, ok?

bartmajster 

Wysłany: 2013-03-21, 19:34   

Młode mięsko nie chcę się tak pokazywać chyba :P:

Adamski 

Wysłany: 2013-03-21, 20:21   

A zbyt młode to prokurator.

ewica65 

Wysłany: 2013-03-21, 20:24   

Bartek, zapewniam Cię, że stare tym bardziej... Ahahahahaha!!!!
Ostatnio zmieniony przez Piegowata 2013-03-28, 13:57, w całości zmieniany 1 raz  

Czarodziej
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-22, 08:26   

ewica65 napisał/a:
To jest przypadek dla psychiatry!
Kiedy mnie już nawet on pomóc nie potrafi. :rotfl:
ewica65 napisał/a:
Młode mięsko na wybiegu, a wam się zachciewa prawie pięćdziesiątki, w plisowance i w dodatku topless...
Młode są przeważnie nieśmiałe z pokazywaniem swych uroków no i plisowanki nie wciągną na siebie a po litrze na dyńkę wszystkie sa ładne nawet smoki nisko latające (tylko nie pomyśl że te ostatnie dwa słowa tyczą się ciebie). :rotfl: :rotfl: :rotfl:

ewica65 

Wysłany: 2013-03-22, 08:37   

Ja jestem wiedźmą nisko latającą, więc zmieściłeś się w temacie.

Norbert 

Wysłany: 2013-06-11, 19:59   

Pogrywamy sobie, w mniejszej...

...i większej skali.

Co prawda jeszcze staniki nie latają nad sceną, ale pracujemy nad tym :słoneczko:

sowilo 

Pomogła: 3 razy

Wysłany: 2013-06-11, 20:35   

*ściąga stanik i rzuca na monitor komputera*
Łiiiiiiiiiiiiiii! *to miał być pisk*

Sansei 

Wysłany: 2013-06-12, 17:35   

A coś do posłuchania?

Norbert 

Wysłany: 2013-06-12, 20:52   

Planowo po wakacjach do studia idziemy ; )

Sansei 

Wysłany: 2013-06-12, 21:03   

No to czekamy na jakieś próbki itp ;)

Adamski 

Wysłany: 2013-06-12, 21:08   

A jaki gatunek muzyki wykonujecie?
Piosenki swoje czy tylko covery?

Norbert 

Wysłany: 2013-06-12, 21:22   

Rock, reggae. Na koncerciku ostatnim graliśmy covery, teraz przysiedliśmy i swoje piszemy... i wychodzi dość ładnie. Fajna sprawa bo z utalentowanymi gości jestem w zespole, człowiek może się podszkolić ^^

Wrona 

Wysłany: 2013-07-10, 13:04   

Skoro temat o hobby to i ja się pochwalę swoimi zainteresowaniami.Mianowicie interesuje mnie przekaz sygnałów telewizyjno-radiowych drogą satelitarną jak i też naziemną. Są to ustawianie anten satelitarnych na różne pozycje orbitalne różne instalacje polegające na obrocie czaszy antenowej co daje nam możliwość automatycznego przemieszczania się z jednej pozycji na drugą. Odbiór słabych sygnałów satelitarnych związanych z ukierunkowaniem wiązki sygnału w szczególności na jeden kontynent...I tu mogę podać przykład satelity Astra na pozycji orbitalnej 28,2 wschód która ma w swoim zasięgu Europę lecz programy nadawane są na wyspy brytyjskie i by móc coś poprawnie odebrać w naszym kraju trzeba instalować duże czasze antenowe...posiadam jedną takowa czaszę po niżej zamieszczę zdjęcie. Z racji tego,że nie jestem profesjonalistą lecz bardziej pasjonatem swoją wiedzę opieram na własnym doświadczeniu i w razie jakiś pytań mogę doradzić to i owo.To tak w skrócie :D:

Mrush 

Wysłany: 2013-07-10, 16:19   

Ogólnie anteny 60cm są niby wystarczające aczkolwiek wg mnie za małe i sam mam min. 90cm. Zawsze pod uwagę trzeba wziąść to, że jak pogarszają się warunki atmosferyczne (tak po stronie odbiorcy, tak i po stronie nadawcy) to sygnał spada. Może być taka sytuacja, że pomimo, że u nas jest ładna pogoda sygnał i tak "tnie". Im większa czasza, tym więcej sygnału i "pewniejszy" odbiór.
Mandarynka - Rubino Rosso, (w planach Cleopatra), Kumquat - Kucle i Fortunella Margarita, Pomarańcza - Sinensis, Cytryna - coś jest, Kalamondyna - też jest, Lima - się pozmieniało (coś pomyślę), Pomelo, etc. - nie.

Wrona 

Wysłany: 2013-07-10, 16:33   

Dokładnie tak jak kolega napisał im większa czasza antenowa tym większy zapas sygnału i na wypadek pogarszających się warunków atmosferycznych mamy większe szanse na lepszy odbiór niż na mniejszych czaszach .To co na zdjęciu widać to antena offsetowa Laminas AS 160 i właśnie ją mam ustawioną na Astrę 28,2 wschód co daje mi pewien rezultat na wiązki UK poza wiązkami na tej pozycji sygnał w skali od 1-10..9 wszystko zależne od siły z jaką jest dana emisja z transpondera satelitarnego...Ma ktoś może antenę kierunkową ATX 107...zastanawia mnie jak w praktyce z zyskiem energetycznym dB tej anteny bo to ponad 2 metrowy kolos....

sasiad 

Wysłany: 2013-08-08, 23:16   

W miarę wolnego czasu i możliwości zdrowotnych chodzę potańczyć.

Forma relaksu dużo mniej agresywna dla kręgosłupa niż kite-surfing, więc ostatnio jeśli już to właśnie coś poćwiczyć chodziłem. Do kite tęskno, ale jak nie można to się kombinuje :)

Krótki filmik, tu akurat Bachata:
https://www.youtube.com/w...d&v=CECANxxwTAk
Nie chwalę się tym nikomu, bo różnie mogą to ludzie odbierać, dla mnie to jednak tak jak wspomniałem, super relaks, odskok od codziennych spraw i obowiązków.

Nicegarden 

Wysłany: 2013-08-09, 20:36   

Ooo a ja zaczelam cwiczyc jakies 4 miesiace temu tak tak dla relaksu i przeszlo to chyba w jakies uzaleznienie albo hobby :): ale widze jeden ogromny plus lepiej sie czuje zwyczajnie i waga po dzieciach spadla :P:

Sansei 

Wysłany: 2013-08-11, 16:39   

Spoko pierwsze 20 sec. to dam radę, jakoś, bo z tak ruszającymi się dziewczynami to dalej... no no no :D

Janosik2 

Wysłany: 2019-01-31, 14:46   

Ja uwielbiam jeździć na nartach :D . Zacząłem w wieku 16 lat :D . Miłością do nart zaraził mnie mój starszy brat, który nauczył mnie wszystkiego :D . Ja po prostu kocham sunąć w dol po bielutkim śniegu, fajna muzyczka na uszach i wspaniałym widokiem ośnieżonych gór przede mną. Mam zamiar w czasie ferii zimowych jechać do Zakopanego :D . Na dodatek z tego co czytałem na portalu Pyskowic , to przejazd w czasie ferii Kolejami Śląskimi jest całkowicie darmowy dla osób uczących się więc tym bardziej :D
Ostatnio zmieniony przez Okarynek1 2019-02-17, 19:45, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu